اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>دانشگاه</em>

برگزاری ۱۱جلسه کارگاه "آشنایی مقدماتی با منابع کتابخانه و خدمات آن "ویژه دانشجویان جدیدالورود مهر۹۷

کتابخانه مرکزی با هدف ارتقاء سطح دانش دانشجویان در خصوص نحوه استفاده از منابع کتابخانه و آشنایی با خدمات آن اقدام به برگزاری کارگاه طبق برنامه نمود.

لازم به ذکر است از ابتدای مهر ماه ۹۷ تاکنون ۱۱ جلسه کارگاه توسط کارشناسان کتابخانه برای دانشجویان جدیدالورود برگزار شده است.

 

سامانه تور مجازی کتابخانه مرکزی

به اطلاع کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند سامانه تور مجازی کتابخانه که قبلا رونمایی و خبر آن اعلام گردیده بود با زحمات مرکز رایانه و گروه پرستاری دانشگاه بارگزاری محتوای آن کامل و آماده بازدید مجازی کاربران قرار گرفت.

آدرس اینترنتی: www.tour.gmu.ac.ir

                                                                                     

                            

نصب غش گیر ثابت قفسه های کتاب کتابخانه مرکزی

استحکام بخشی و تکمیل سازه قفسه ها شامل نصب غش گیر ثابت انجام گردید.

 

    

سامانه منبع‌یاب (Resource Finder)

به اطلاع کاربران می‌رساند اطلاعات بیش از ۸۰،۰۰۰ عنوان منبع اطلاعاتی الکترونیک شامل کتاب، مجله، فیلم و تصاویر آموزشی، راهنما و بانک اطلاعاتی از طریق سامانه منبع‌یاب (Resource Finder) در آدرس http://rsf.research.ac.ir در دسترس همکاران قرارگرفته است. این سامانه دربرگیرنده اطلاعات دسترسی به بیش از ۴۰،۰۰۰ عنوان مجله الکترونیک و حدود ۴۰،۰۰۰ عنوان کتاب الکترونیک شامل تمام مجلات، کتاب‌ها و بانک‌های اطلاعاتی مورد اشتراک وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نیز تمامی مجلات نمایه شده در بانک‌های اطلاعاتی معتبر ISI، PubMed و Scopus است. امکان جستجو و بازیابی منابع اطلاعاتی به صورت جستجوی لغتی و موضوعی و نیز دسترسی به فهرست و اطلاعات مجلات نمایه شده در بانک‌های اطلاعاتی ISI و Scopus در این سامانه فراهم شده است. در این سامانه، رنگ علامت مقابل هر منبع در ستون سمت راست با نام Details، نشانگر وضعیت دسترسی به آن منبع است؛ به نحویکه نشان سبز در ستون مذکور به مفهوم وجود اشتراک، نشان نارنجی به مفهوم دسترسی رایگان (Open Access) و نشان خاکستری به معنای دسترسی در حد چکیده است. با کلیک روی عنوان هر مجله یا کتاب می‌توان به طور مستقیم به آدرس اینترنتی و محتوای مجله و یا کتاب مذکور دسترسی پیدا کرد.

لازم به ذکر است که این سامانه یکی از سامانه‌های دوازده‌گانه «نظام نوین اطلاعات پژوهش پزشکی ایران» با نام اختصاری (نوپا)ست که در درگاه اختصاصی آن در آدرس http://research.ac.ir در دسترس است.

                             

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۹۷

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ الی ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ در مصلی تهران برگزار می گردد.

برای دسترسی به آخرین اخبار نمایشگاه و لیست کتابها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

لیست ناشران و کارگزاران

منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما هستیم.

نمایش 5 - 1 از 6 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 2