اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>دانشگاه علوم پزشکی</em>

دسترسی به متن کامل و دانلود فصلهای کتب بانک اطلاعاتی Clinical Key

به اطلاع کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند امکان دسترسی به متن کامل و دانلود فصلهای کتب بانک اطلاعاتی اشتراکی Clinical Key از طریق آدرس ذیل امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است جهت استفاده از این اطلاعات نیاز به ایمیل آکادمیک و همچنین register شدن می باشد (بدون رجیستر شدن صرفاٌ امکان مرور وجود دارد) ایمیل آکادمیک امکان استفاده از این قابلیت را در بیرون از محیط دانشگاه به شما خواهد داد.

پژوهشگران و اساتید می توانند با ذخیره نمودن لیست مذبور بر روی دسکتاپ، منبع مورد نیاز خود را جستجو و استفاده نمایند ضمناً عناوین هایپرلینک بوده و با Ctrl+click روی آن وارد کتاب می شوید.

https://www.clinicalkey.com/#!/browse/books :آدرس دسترسی

جهت مشاهده لیست کتب Clinical Key اینجا کلیک نمایید.

برگزاری کارگاه "منابع بالینی(کتابدار بالینی)"

مدیریت امور پژوهشی با همکاری کتابخانه مرکزی کارگاه "آشنایی با منابع بالینی تحت وب" ویژه اعضاء هیئت علمی، کادر بالین (پزشکان- متخصصان- پرستاران و ...)، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران محترم را در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ در محل نت لب پردیس دانشگاه برگزار نمود.

 

       

 

                                                                             
 
برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش

همزمان با هفته پژوهش، نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه گشایش یافت.در این نمایشگاه منابعی از سه ناشر معتبر عرضه گردید و تعداد منابع عرضه شده افزون بر چهار هزار نسخه کتاب در قالب هشتصد عنوان در موضوعات مختلف علوم زیستی بود که 200 عنوان از آن‌ها را لاتین شامل می‌شد. کتب موجود در این نمایشگاه با تخفیف 10 تا 30 درصد ارائه گردید،و موضوعاتی آن شامل: علوم پزشکی، پرستاری، مامایی، پیراپزشکی، بهداشت و علوم آزمایشگاهی بود.

 

               

دسترسی به پایگاه Primal Pictures

به اطلاع کاربران محترم می رساند مجددا دسترسی به پایگاه Primal Pictures برقرار گردیده است لازم به توضیح است که از این پس دسترسی پایگاه که پیش از این زیر مجموعه پایگاه OVID بوده برای کاربران از طریق لینک ذیل امکان پذیر می باشد: http://www.anatomy.tv

برگزاری کارگاه منابع الکترونیکی تحت وب در بیمارستان 15 خرداد

کارگاه یک روزه با عنوان منابع الکترونیکی تحت وب بنا به توصیه مدیر محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت در بیمارستان 15 خرداد جهت کادر بالینی برگزار گردید.

نمایش 5 - 1 از 6 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 2