اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>دانشگاه علوم پزشکی</em>

دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت

در راستای تقدیر از خدمات کتابداران علوم پزشکی منتخب کشور، دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت به همت مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فن آوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز پنچ شنبه ۲۴ آبان ماه سال۱۳۹۷ مقارن با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در محل سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران طبق برنامه ذیل برگزار گردید. شایان ذکر است که در این همایش، آقای مجتبی ازقندی و خانم بتول توانا حضور داشتند و از نامبردگان بعنوان کتابداران برگزیده کتابخانه مرکزی دانشگاه با اهدا جوایزی تقدیر گردید.

                                  

بازدید دانش آموزان مدرسه نمونه شهید هاشمی نژاد از کتابخانه مرکزی

در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۵ تعداد ۱۰۰ دانش آموز پسر مدرسه نمونه شهید هاشمی نژاد ضمن بازدید از واحدهای مختلف دانشگاه (آزمایشگاه، Skill Lab و ....) از کتابخانه مرکزی بازدید کردند. در این بازدید مسوول کتابخانه ضمن معرفی بخشها و منابع اطلاعاتی به نحوه استفاده از مجموعه  اشاره نمودند. 

    

برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش ۹۷

در گرامیداشت هفته پژوهش، نمایشگاه کتاب با تخفیف ۳۵ درصدی در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه گشایش یافت. همزمان با روز پژوهش، این نمایشگاه کتاب با حضور امام جمعه، رئیس دانشگاه، معاون فرماندار، معاون تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی، معاون دانشجویی ـ فرهنگی و جمعی از اعضای هیأت علمی، اساتید، مدیران، دانشجویان و کارشناسان معاونت‌های مختلف دانشگاه و بیمارستان علامه بهلول گنابادی در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه افتتاح شد.

در این نمایشگاه، کتاب‌های متنوعی در زمینه علوم زیستی(پزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت و ...) و عمومی توسط یکی از ناشرین کشوری ارائه شده است. یادآور می‌شود این نمایشگاه تا پایان هفته پژوهش ۹۷/۹/۲۵ لغایت ۹۷/۱۰/۲ همه‌روزه، صبح و عصر، پذیرای بازدید علاقه‌مندان می باشد.
       
بمناسبت هفته پژوهش کتابخانه مرکزی برگزار می کند
به اطلاع سروران گرام می رساند بمناسبت هفته پژوهش و همزمان با برنامه افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی که در روز یک شنبه مورخ ۹۷/۹/۲۵ ساعت ۹:۳۰ در محل ورودی کتابخانه مرکزی برگزار می شود نمایشگاه کتب دانشگاهی و اهدایی نیز برگزار خواهد شد.
 
برخی از برنامه های جانبی کتابخانه مرکزی:
 
مراسم گرامیداشت هفته کتاب و افتتاح کافه کتاب برگزار گردید

در روز یک شنبه مورخ ۹۷/۸/۲۷ بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار مراسمی باحضور رئیس دانشگاه، امام جمعه، فرماندار، جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد و جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان حوزه پردیس دانشگاه در سالن دکتر روحانی طبق برنامه برگزار شد.

یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس، از دکتر جلال مردانه به عنوان مولف برتر بر اساس کمیت و کیفیت آثار تالیفی؛ بلال برازوان، زهرا غلامزاده و فاطمه بازداد که به ترتیب به عنوان عضو هیات علمی، کارمند و دانشجو بیشترین میزان استفاده از منابع و خدمات کتابخانه را داشته اند و همچنین کارشناسان و فعالان حوزه کتابخانه تجلیل گردید.
افتتاح رسمی کافه کتاب دانشگاه نیز آخرین بخش این برنامه بود.

      

نمایش 5 - 1 از 17 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 4