اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>کارگاه</em>

برگزاری ۱۱جلسه کارگاه "آشنایی مقدماتی با منابع کتابخانه و خدمات آن "ویژه دانشجویان جدیدالورود مهر۹۷

کتابخانه مرکزی با هدف ارتقاء سطح دانش دانشجویان در خصوص نحوه استفاده از منابع کتابخانه و آشنایی با خدمات آن اقدام به برگزاری کارگاه طبق برنامه نمود.

لازم به ذکر است از ابتدای مهر ماه ۹۷ تاکنون ۱۱ جلسه کارگاه توسط کارشناسان کتابخانه برای دانشجویان جدیدالورود برگزار شده است.

 

برگزاری کارگاه " آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی" بهمن ۹۶

به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، کارگاه علمی، پژوهشی با موضوع "آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی" با حضور دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.
این کارگاه که با هدف آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی و معرفی بانک‌های استنادی بود در روز یک شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۹ با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در واحد رایانه پردیس دانشگاه برگزار شد.

معرفی H-Index، تحلیل استنادی در Scopus و Web of Science، معرفی Journal Citation Report (JCR)، بیان سامانه‌ها و ابزارهای نوین علم‌سنجی و کار عملی از دیگر بخش‌های این کارگاه یک روزه بود.

            
     
برگزاری کارگاه " نگارش و انتشار مقالات علمی " بهمن ۹۶

به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، کارگاه علمی، پژوهشی با موضوع "نگارش و انتشار مقالات علمی "با حضور دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید
این کارگاه که با هدف آشنایی با نگارش و انتشار مقالات علمی بود در روزهای یک شنبه و دوشنبه مورخ 29 و 96/11/30  با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در سالن سینا پردیس دانشگاه برگزارشد.

مطالب ارائه شده در این کارگاه پیرامون معرفی انواع مقالات در علوم پزشکی، ساختار کلی مقالات و نگارش بخش‌های مقدمه، عنوان، چکیده، روش اجرا و یافته‌ها بود، همچنین در روز دوم به بیان نحوه گزارش آنالیز آماری در بخش نتایج، نگارش بخش بحث و منابع، انتخاب مجله مناسب و آشنایی باAuthorship & Publication Ethics پرداخته شد.

بحث و کار گروهی شرکت کنندگان از دیگر برنامه های این کارگاه آموزشی بود.

برای مشاهده برنامه کارگاه اینجا کلیک کنید

    

برگزاری کارگاه "منابع بالینی(کتابدار بالینی)"

مدیریت امور پژوهشی با همکاری کتابخانه مرکزی کارگاه "آشنایی با منابع بالینی تحت وب" ویژه اعضاء هیئت علمی، کادر بالین (پزشکان- متخصصان- پرستاران و ...)، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران محترم را در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ در محل نت لب پردیس دانشگاه برگزار نمود.

 

       

 

                                                                             
 
برگزاری کارگاه "علم سنجی پیشرفته" و "کارگاه نگارش و انتشار مقالات علمی"

مدیریت امور پژوهشی دانشگاه در نظر دارد کارگاه "علم سنجی پیشرفته" و "کارگاه نگارش و انتشار مقالات علمی" ویژه اعضای هیات علمی و پژوهشگران محترم با حضور جناب آقای دکتر پیام کبیری "رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی "برگزار نماید. در این راستا از علاقه مندان متقاضی شرکت در این کارگاه تقاضا می شود جهت ثبت نام تا مورخ 96/11/28با شماره تلفن 57220578داخلی 154 تماس حاصل نمایند.

زمان برگزاری: یکشنبه و دوشنبه 30-29 بهمن ماه

مکان برگزاری:واحد رایانه پردیس دانشگاه        

 

                                                                                     

                                                               

                                      

نمایش 5 نتیجه