اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>کتابخانه مرکزی</em>

امکان دسترسی به لیست کتب الکترونیکی بانک اطلاعاتی اشتراکی Science Direct

به اطلاع کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند امکان دسترسی به لیست کتب الکترونیکی بانک اطلاعاتی اشتراکی Science Direct از طریق آدرس ذیل امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است جهت استفاده از این اطلاعات در بیرون از محیط دانشگاه نیاز به نصب VPN می باشد. پژوهشگران و اساتید می توانند با ذخیره نمودن لیست مذبور بر روی دسکتاپ، منبع مورد نیاز خود را جستجو و استفاده نمایند ضمناً عناوین هایپرلینک بوده و با Ctrl+click روی آن وارد کتاب می شوید.

لیست کتب الکترونیکی Science Direct

https://www.sciencedirect.com/science/bookbshsrw/all/subscribed

رونمایی از ۱۲ سامانه علمی وزارت بهداشت با سرنام کلی نوپا (نظام نوین اطلاعات پژوهشی ایران)

رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت آقای دکتر کبیری با اشاره به ایجاد نظام نوین اطلاعات پژوهش پزشکی ایران (نوپا) ، افزود: بهره برداری اثر بخش، مبتنی بر اخلاق و کارآمد از پژوهش های نظام سلامت کشور، توسعه کمی و کیفی پژوهش های نظام سلامت، صرفه جویی و مدیریت هزینه ها در پژوهش های نظام سلامت از اهداف تشکیل این نظام است.

در نظام نوپا، 12 سامانه اطلاعات علمی و 12 خدمت نوین پژوهشی وجود دارد:

ردیف

 

سامانه اطلاعات علمی و خدمات نوین پژوهشی

آدرس دسترسی

1

سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

http://isid.research.ac.ir

 

2

سامانه نشریات (مجلات) علمی پژوهشی علوم پزشکی کشور

http://journals.research.ac.ir

 

3

سامانه مدیریت انتشارات و کتب دانشگاه های علوم پزشکی کشور

http://books.research.ac.ir

 

4

سامانه پایان نامه های علوم پزشکی کشور

http://thesis.research.ac.ir

 

5

سامانه اعلام مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت

http://blacklist.research.ac.ir

 

6

سامانه انتشار نتایج و اخبار پژوهش های سلامت کشور

http://news.research.ac.ir

 

7

سامانه منبع ياب (جستجو و بازيابي منابع اطلاعاتي پزشكي)

http://rsf.research.ac.ir

 

8

سامانه علم سنجی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

http://usid.research.ac.ir

 

9

سامانه مشابهت یاب مقالات علوم پزشکی کشور

http://ppc.research.ac.ir

 

10

سامانه و بانک اطلاعات مقالات علوم پزشکی

http://idml.research.ac.ir

 

11

سامانه کتابخانه ملی دیجیتال پزشکی کشور

http://www.inlm.ir

 

12

سامانه و بانک اطلاعات طرح های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور

در حال تكميل

دسترسی به متن کامل و دانلود کتب بانک اطلاعاتی Ovid

 

به اطلاع کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند امکان دسترسی به متن کامل و دانلود کتب بانک اطلاعاتی اشتراکی Ovid از طریق آدرس ذیل امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است جهت استفاده از این اطلاعات در بیرون از محیط دانشگاه نیاز به نصب VPN  می باشد. پژوهشگران و اساتید می توانند با ذخیره نمودن لیست مذبور بر روی دسکتاپ، منبع مورد نیاز خود را جستجو و استفاده نمایند ضمناً عناوین هایپرلینک بوده و با Ctrl+click روی آن وارد کتاب می شوید .

.برای مشاهده لیست کتب اینجا کلیک کنید

 

:آدرس دسترسیhttp://ovidsp.tx.ovid.com/sp-3.28.0a/ovidweb.cgi?&S=ELDFFPHFCGDDEGCENCFKJELBECMOAA00&tab=books&C=books&Jump+to+Browse=books&New+Database=S.dbListAll%7cSingle%7c15

برگزاری کارگاه " آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی" بهمن ۹۶

به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، کارگاه علمی، پژوهشی با موضوع "آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی" با حضور دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.
این کارگاه که با هدف آشنایی با مفاهیم و کاربرد علم‌سنجی و معرفی بانک‌های استنادی بود در روز یک شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۹ با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در واحد رایانه پردیس دانشگاه برگزار شد.

معرفی H-Index، تحلیل استنادی در Scopus و Web of Science، معرفی Journal Citation Report (JCR)، بیان سامانه‌ها و ابزارهای نوین علم‌سنجی و کار عملی از دیگر بخش‌های این کارگاه یک روزه بود.

            
     
برگزاری کارگاه " نگارش و انتشار مقالات علمی " بهمن ۹۶

به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، کارگاه علمی، پژوهشی با موضوع "نگارش و انتشار مقالات علمی "با حضور دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید
این کارگاه که با هدف آشنایی با نگارش و انتشار مقالات علمی بود در روزهای یک شنبه و دوشنبه مورخ 29 و 96/11/30  با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در سالن سینا پردیس دانشگاه برگزارشد.

مطالب ارائه شده در این کارگاه پیرامون معرفی انواع مقالات در علوم پزشکی، ساختار کلی مقالات و نگارش بخش‌های مقدمه، عنوان، چکیده، روش اجرا و یافته‌ها بود، همچنین در روز دوم به بیان نحوه گزارش آنالیز آماری در بخش نتایج، نگارش بخش بحث و منابع، انتخاب مجله مناسب و آشنایی باAuthorship & Publication Ethics پرداخته شد.

بحث و کار گروهی شرکت کنندگان از دیگر برنامه های این کارگاه آموزشی بود.

برای مشاهده برنامه کارگاه اینجا کلیک کنید

    

نمایش 5 - 1 از 13 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 3