اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>گناباد</em>

دسترسی به متن کامل و دانلود فصلهای کتب بانک اطلاعاتی Clinical Key

به اطلاع کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند امکان دسترسی به متن کامل و دانلود فصلهای کتب بانک اطلاعاتی اشتراکی Clinical Key از طریق آدرس ذیل امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است جهت استفاده از این اطلاعات نیاز به ایمیل آکادمیک و همچنین register شدن می باشد (بدون رجیستر شدن صرفاٌ امکان مرور وجود دارد) ایمیل آکادمیک امکان استفاده از این قابلیت را در بیرون از محیط دانشگاه به شما خواهد داد.

پژوهشگران و اساتید می توانند با ذخیره نمودن لیست مذبور بر روی دسکتاپ، منبع مورد نیاز خود را جستجو و استفاده نمایند ضمناً عناوین هایپرلینک بوده و با Ctrl+click روی آن وارد کتاب می شوید.

https://www.clinicalkey.com/#!/browse/books :آدرس دسترسی

جهت مشاهده لیست کتب Clinical Key اینجا کلیک نمایید.

برگزاری کارگاه "منابع بالینی(کتابدار بالینی)"

مدیریت امور پژوهشی با همکاری کتابخانه مرکزی کارگاه "آشنایی با منابع بالینی تحت وب" ویژه اعضاء هیئت علمی، کادر بالین (پزشکان- متخصصان- پرستاران و ...)، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران محترم را در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ در محل نت لب پردیس دانشگاه برگزار نمود.

 

       

 

                                                                             
 
برگزاری کارگاه "علم سنجی پیشرفته" و "کارگاه نگارش و انتشار مقالات علمی"

مدیریت امور پژوهشی دانشگاه در نظر دارد کارگاه "علم سنجی پیشرفته" و "کارگاه نگارش و انتشار مقالات علمی" ویژه اعضای هیات علمی و پژوهشگران محترم با حضور جناب آقای دکتر پیام کبیری "رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی "برگزار نماید. در این راستا از علاقه مندان متقاضی شرکت در این کارگاه تقاضا می شود جهت ثبت نام تا مورخ 96/11/28با شماره تلفن 57220578داخلی 154 تماس حاصل نمایند.

زمان برگزاری: یکشنبه و دوشنبه 30-29 بهمن ماه

مکان برگزاری:واحد رایانه پردیس دانشگاه        

 

                                                                                     

                                                               

                                      

افتتاح نت لب آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه در هفته پژوهش

مقارن با گرامیداشت هفته پژوهش و با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر باذلی، معاونین و روسای سایر مراکز آموزش عالی نت لب آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه در روز شنبه مورخ 96/9/25 افتتاح و بصورت رسمی به بهره برداری رسید.

هدف از راه اندازی این واحد که ظرفیت 26 کاربر را دارد برگزاری کارگاههای آموزشی خاصه منابع و بانک های اطلاعاتی تحت وب می باشد.

              
      

اخذ رتبه اول کشوری ارزیابی وب سایت کتابخانه های دیجیتال توسط کتابخانه مرکزی دانشگاه

مقارن با گرامیداشت هفته کتاب در روز چهارشنبه مورخ 96/8/24 و برگزاری اولین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران، کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی گناباد مفتخر به اخذ رتبه اول ارزیابی وب سایت کتابخانه های دیجیتال دانشگاههای علوم پزشکی کشور گردید.

                 photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۱۶ ۲۱ ۴۵ ۳۵ 2

نمایش 5 - 1 از 10 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 2