اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>گناباد</em>

بمناسبت هفته پژوهش کتابخانه مرکزی برگزار می کند
به اطلاع سروران گرام می رساند بمناسبت هفته پژوهش و همزمان با برنامه افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی که در روز یک شنبه مورخ ۹۷/۹/۲۵ ساعت ۹:۳۰ در محل ورودی کتابخانه مرکزی برگزار می شود نمایشگاه کتب دانشگاهی و اهدایی نیز برگزار خواهد شد.
 
برخی از برنامه های جانبی کتابخانه مرکزی:
 
دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت

در راستای تقدیر از خدمات کتابداران علوم پزشکی منتخب کشور، دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت به همت مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فن آوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز پنچ شنبه ۲۴ آبان ماه سال۱۳۹۷ مقارن با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در محل سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران طبق برنامه ذیل برگزار گردید. شایان ذکر است که در این همایش، آقای مجتبی ازقندی و خانم بتول توانا حضور داشتند و از نامبردگان بعنوان کتابداران برگزیده کتابخانه مرکزی دانشگاه با اهدا جوایزی تقدیر گردید.

                                 

برگزاری ۱۱جلسه کارگاه "آشنایی مقدماتی با منابع کتابخانه و خدمات آن "ویژه دانشجویان جدیدالورود مهر۹۷

کتابخانه مرکزی با هدف ارتقاء سطح دانش دانشجویان در خصوص نحوه استفاده از منابع کتابخانه و آشنایی با خدمات آن اقدام به برگزاری کارگاه طبق برنامه نمود.

لازم به ذکر است از ابتدای مهر ماه ۹۷ تاکنون ۱۱ جلسه کارگاه توسط کارشناسان کتابخانه برای دانشجویان جدیدالورود برگزار شده است.

 

مراسم گرامیداشت هفته کتاب و افتتاح کافه کتاب برگزار گردید

در روز یک شنبه مورخ ۹۷/۸/۲۷ بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار مراسمی باحضور رئیس دانشگاه، امام جمعه، فرماندار، جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد و جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان حوزه پردیس دانشگاه در سالن دکتر روحانی طبق برنامه برگزار شد.

یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس، از دکتر جلال مردانه به عنوان مولف برتر بر اساس کمیت و کیفیت آثار تالیفی؛ بلال برازوان، زهرا غلامزاده و فاطمه بازداد که به ترتیب به عنوان عضو هیات علمی، کارمند و دانشجو بیشترین میزان استفاده از منابع و خدمات کتابخانه را داشته اند و همچنین کارشناسان و فعالان حوزه کتابخانه تجلیل گردید.
افتتاح رسمی کافه کتاب دانشگاه نیز آخرین بخش این برنامه بود.

      

مراسم گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار به همراه افتتاحیه کافه کتاب

بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار کتابخانه مرکزی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه تقدیم می کند:

     

نمایش 5 - 1 از 32 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 7