اخبار اخبار

بازدید هیئت بورد بهداشت باروری و مامایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کتابخانه

در تاریخ 7/12/95 و باهدف بررسی وضعیت دانشگاه علوم پزشکی گناباد و زیرساخت‌های لازم برای اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مامایی، خانم دکتر تهرانیان رئیس هیئت بورد بهداشت باروری و مامایی وزارت و مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی به همراه خانم دکتر لطیف‌نژاد از اعضای هیئت بورد بهداشت باروری و مامایی با حضور در پردیس دانشگاه، از بخش‌های مختلف کتابخانه مرکزی بازدید کردند.

 

1                            5

برگزاری دومین جلسه کارگاه کتابخانه مرکزی جهت دانشجویان جدیدالورود

دومین جلسه کارگاه کتابخانه مرکزی جهت دانشجویان جدیدالورود با عنوان "آشنایی مقدماتی با کتابخانه و واحد کامپیوتر" در روز دوشنبه مورخ 95/12/09 ساعت 14 الی 16 در محل سالن دکتر روحانی با حضور 47 دانشجو در رشته های کاردانی فوریتها، کارشناسی ناپیوسته هوشبری و گروهی از دانشجویان ترم 2 علوم آزمایشگاهی برگزار گردید.

photo 2017 03 05 10 53 34    DSC 0740      

برگزاری کارگاه های کتابخانه جهت دانشجویان جدیدالورود

نظر به شروع سال تحصیلی و ضرورت آشنایی دانشجویان جدید الورود با نرم افزار های کتابخانه و واحد کامپیوتر کارگاه "آشنایی مقدماتی با کتابخانه و واحد کامپیوتر"در روز سه شنبه ساعت 14 الی 16 مورخ 95/12/3 در محل سالن رازی با حضور 36 دانشجو در رشته های پرستاری، سلامت دهان و گروهی از دانشجویان ترم 2 مامایی برگزار گردید.

 

                         

تعویض درب ورودی کتابخانه به سیستم اتومات

با مساعدت مالی معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه تعویض درب ورودی کتابخانه مرکزی به سیستم اتومات انجام شد.

بازدید رئیس دانشگاه خاتم النبیین(ص) کابل از کتابخانه مرکزی

در تاریخ 95/11/25 رئیس دانشگاه خاتم النبیین (ص) کابل (جمهوری اسلامی افغانستان) با هیئت همراه از کتابخانه مرکزی بازدید نمودند.

 

    phoca thumb l 104          phoca thumb l 107

نمایش 5 - 1 از 82 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 17