اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>دانشگاه علوم پزشکی</em>

نمایشگاه کتب اهدایی به مناسبت هفته پژوهش آذر 98

 

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش با اهداء بن خرید کتاب دانشجویی آذر ۹۸

کتابخانه تخصصی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد افتتاح شد

کتابخانه تخصصی دانشکده بهداشت دانشگاه، با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از اساتید و اعضای هیئتعلمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد افتتاح شد.

 رئیس دانشگاه در این مراسم گفت: این کتابخانه با توجه به نیاز دانشکده بهداشت به وجود کتابخانه تخصصی، با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان تجهیز و به بهره برداری رسیده است.
دکتر باذلی اظهار داشت: امیدواریم سایر دانشکده‌های دانشگاه نیز بتوانند از کتابخانه‌های تخصصی بهره‌مند شوند تا هر چه بیشتر فضاهای مورد نیاز برای مطالعه دانشجویان در حوزه تخصصی آنان فراهم شود.
مجتبی ازقندی، مدير اطلاع رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه نیز با قدردانی از حمایت های رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به لزوم رعایت استاندارها و تاکید اعضای بورد تخصصی بهداشت برای تاسیس کتابخانه تخصصی این رشته، اقدامات لازم در معاونت تحقیقات و فناوری و تیم مدیریت اطلاع رسانی پزشکی برای تجهیز و آماده سازی اولین کتابخانه تخصصی دانشکده‌‌ای دانشگاه انجام شد که امروز و در گرامیداشت ایام مبارک هفته وحدت و هفته کتاب به بهره برداری رسید
.

      http://webda.gmu.ac.ir/images/akhbar/1398/08/ketabkhane-behdasht.jpg

.

زمان ثبت ‌نام بن خرید کتاب اساتید حوزه و دانشگاه اعلام شد (اردیبهشت سال 1398)

زمان ثبت ‌نام بن خرید کتاب اساتید حوزه و دانشگاه اعلام شد (اردیبهشت سال 1398)

سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش 60 درصدی بن خرید کتاب اساتید حوزه و دانشگاه خبر داد.

ایوب دهقانکار گفت: بن خرید کتاب اساتید دانشگاه در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران 60 درصد افزایش پیدا کرده است و به مبلغ 400 هزار تومان رسیده است  وی ادامه داد: بر این اساس سهم اساتید 200 هزار تومان و سهم معاونت امور فرهنگی 200 هزار تومان خواهد بود.

زمان ثبت نام نیز گفت:زمان ثبت‌نام بن خرید کتاب اساتید حوزه و دانشگاه از روز سه‌شنبه (20 فروردین ماه) آغاز خواهد شد و تا پایان روز شنبه (24 فروردین ماه)ادامه خواهد داشت.همچنین بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ١٥٠ هزار توماناست که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ٩٠ هزار تومان استو ٦٠ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی تامین خواهد کرد.

به گفته دهقانکار افزایش ٥٠ درصدی یارانه خرید کتاب دانشجویان و 60 درصدی اساتید حوزه و دانشگاه در راستای حمایت از اقتصاد نشر و توجه به توسعه فرهنگ مکتوب و کتاب و کتابخوانی در کشور صورت گرفته است. دانشجویان، طلاب واساتید حوزه و دانشگاه می‌توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایتTIBF.IR مراجعه کنند.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ٤ تا ١٤ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

اعلام تغییر آدرس دسترسی به دو مجموعه JCR و ESI

به اطلاع کاربران محترم می‌رساند آدرس دسترسی به دو مجموعه Journal Citation Reports که در برگیرنده مقادیرImpact factor مجلات نمایه شده در بانک اطلاعاتی ISI است و نیز مجموعه Essential Science Indicatorsکه ارائه کننده فهرست دانشمندان ۱% پُراستناد برتر، مجلات،‌ موسسات و دانشگاه‌‌های مربوطه است، از آدرس‌های قبلی به ترتیب به دو آدرس جدیدhttps://jcr.clarivate.com و https://esi.clarivate.com تغییر یافته است.

نمایش 5 - 1 از 22 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 5