اخبار اخبار

ورودی های با کلیدواژه <em>مدیریت اطلاع رسانی</em>

برگزاری کارگاه بمناسبت هفته پژوهش با عنوان" جستجوی پیشرفته منابع بالینی" آذر ۹۸

به اطلاع کلیه اساتید، پژوهشگران، کادر بالین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می رساند مدیریت اطلاع رسانی و تامین منابع در نظر دارد کارگاهی بمناسبت هفته پژوهش با عنوان" جستجوی پیشرفته منابع بالینی"روز چهار شنبه مورخ  ۲۷/ ۰۹ / ۹۸ در محل سالن آموزش منابع الکترونیک (طبقه دوم کتابخانه مرکزی ) از ساعت۳۰ / ۸ لغایت ۳۰ / ۱۱ برگزار نماید. علاقمندان به شرکت در این کارگاه با مراجعه حضوری یا تماس با اداره اطلاع رسانی و ترجمان دانش (۳۹۴) جناب آقای مهندس داستانی یا (۱۶۲) سرکار خانم فیض یا آقای کرامتی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

گروه هدف : اساتید، پژوهشگران، کادر بالین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی

تاسیس و شروع بکار اولین کتابخانه دانشکده ایی (کتابخانه دانشکده بهداشت)

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای سیاست های وزارت محترم بهداشت مبنی بر تاسیس کتابخانه های دانشکده ایی به همت و مساعدت تک تک پرسنل دانشگاه خاصه مدیریت اطلاع رسانی پزشکی ، معاونت محترم تحقیقات و فناوری، معاونت محترم آموزشی و ریاست محترم و پرسنل دانشکده بهداشت اولین کتابخانه ی دانشکده ای در ساختمان دانشکده بهداشت تاسیس و جهت استفاده مراجعین از روز شنبه مورخ 98/7/6  آماده سرویس دهی به مراجعین گردید.

ساعات کار کتابخانه: 14 لغایت 18 هر روز بجز روزهای تعطیل می باشد.

   

برگزاری جلسه بررسی راهکارهای ارتقاء وبومتریک دانشگاه

پیرو جلسات یک ماه اخیر پرسنل مدیریت اطلاع رسانی پزشکی با معاونت محترم تحقیقات همچنین مدیر محترم IT دانشگاه که به بررسی راهکارهای ارتقاء وبومتریک می پرداخت چهارمین جلسه به تاریخ ۹۸/۷/۲۰ و با حضور سرکار خانم دکتر خسروان، آقایان ازقندی، داستانی و مصباح برگزار گردید که در نهایت قرار بر جمع بندی نقاط قابل پیگیری جهت گزارش به کمیته وبومتری و نیز تقسیم آنها به افراد و تیم های مختلف جهت انجام، شد.  

اولین جلسه وبینار(ویدئو کنفرانس) کلان منطقه 9 در کتابخانه مرکزی دانشگاه

بدنبال دعوت کلان منطقه 9 در روز چهارشنبه مورخ 98/7/3 ساعت 10-12 اولین جلسه وبینار (ویدئو کنفرانس) بمنظور هم اندیشی و تقسیم تکالیف منطقه که مربوط به وظیفه مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و تامین منابع (تولید محتوای آموزشی) بود برگزار  و پس از شور و مشورت لازم وظایف هر دانشگاه مشخص و ابلاغ گردید.

 

     

اتمام عملیات مجموعه سازی و سازماندهی منابع بیمارستان بهلول

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و اتمام عملیات مجموعه سازی و سازماندهی منابع بیمارستان بهلول در روز سه شنبه مورخ 98/7/2، 3 نفر از همکاران مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و تامین منابع به کتابخانه بیمارستان بهلول مراجعه که پس از تحویل و چیدمان منابع جدید در قفسه ها فعلا اتوماسیون امانت موقت آنرا روی سیستم مرکزی کتابخانه مرکزی راه اندازی نمودند.

امید داریم پس از اجازه وزارت و تامین بودجه لازم، پرتال جامع خریداری و سیستم مستقل بیمارستان راه اندازی گردد. شایان ذکر است تسریع در فرایندهای فوق بدلیل حمایت ریاست محترم دانشگاه و معاونین خاصه معاونت محترم توسعه در تامین بخشی از کسری نیروی انسانی حوزه معاونت تحقیقات در قالب نیروی طرحی صورت گرفته است.

نمایش 5 نتیجه